Öztürk Plastik Ambalaj olarak farklı ebat ve boylarda Plastik Kova, Plastik Bidon, Plastik Şişe, Plastik Çanta Bidon, Plastik Tutkal Şişesi ve istediğiniz şekillerde Özel Üretim Plastik Ürün imalatı yapmaktadır.

Firmamız en son teknoloji enjeksiyon kalıplama makinaları kullanarak, konusunda deneyimli uzman ekibi ile istediğiniz ebat ve renklerde Plastik Kova, Plastik Bidon, Plastik Şişe, Plastik Çanta Bidon, Plastik Tutkal Şişesi ve istediğiniz şekillerde Özel Üretim Plastik Ürün imalatı yapan Türkiye'nin lider firmaları arasındadır.

 ÖZTÜRK PLASTİK   
Öztürk Plastik 1965 yılında Yıldıray ÖZTÜRK tarafından kurulan plastik ambalaj üretim serüvenine bugünlere kadar başarılı şekilde taşımış geçmişi dürüstlük anlayışı içinde müşterileriyle müşteri zihniyeti dışında dostça ilişkiler kurmuş kaliteli üretimi ilke edinmiş tecrübeli bir aile firmasıdır.

Öztürk Plastik plastik ambalaj konusunda daima kendisini yenileyerek gerçek kaliteyi yakalamaya çalışan ve bu konuda üretim yapan gıda,boya,tutkal ve kimya sanayine hizmet eden ülkemizin ilk firmalarındandır.

Öztürk Plastik ana hedefleri olması gereken müşteri memnuniyeti kaliteli üretim zamanında sevk ve dostlarımızın tavsiyeleri üzerinde çalışmayı ilke edinmiş firmamız aynı anlayış ile her zaman sektörde yerin almıştır.

Öztürk Plastik ambalaj üretimde kaliteyi sağlamak için üretilen ürünlerini testten geçirilerek sorunsuz şekilde temiz ambalajlanıp siz müşterilerimize zamanında ve eksiksiz olarak sevk edilmesi sağlamaktadır.

Öztürk plastik bu hedefler doğrultusunda daima gerçekçi ve dürüst çalışmalarıyla sektörde hep ileriyi hedefleyip rekabete kapılmadan yoluna devam edecek ve uzun yılların getirdiği tecrübeleriyle bu yolda sapmadan gidecektir.

Öztürk plastik kendi alanında plastik ürünler hakkında sizden gelebilecek tüm talepleri yeni projeleri paylaşır ve çözümünü sağlamak için özveriyle çalışır. 

Ana Sayfa   |   Öztürk Plastik   |   Özel Ürünler  |   Plastik Bidon Çeşitleri  |   Plastik Çanta Bidon  |   Plastik Kova Çeşitleri  |   Plastik Şişe Çeşitleri  |   Plastik Tutkal Şişe  |   İletişim Bilgilerimiz

 

Copyright © Öztürk Plastik 2006-2009 - Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte izlenir
Ucuz Online Alışveriş Sitesi

 
 

Reklam - Palyaço - Organizasyon - Noel Baba - Eğlence - Haber - Şemsiye - Akupunktur -